۱۳۹۴ آبان ۱۵, جمعه

کی روش و انجمن اسلامی پرتغالی های مقیم ایران !

کی روش و انجمن اسلامی پرتغالی های مقیم ایران !

از باغ کارلوس کی روش هر دم بری می رسد که تازه تر از تازه است!

آخرین محصول این باغ پرتغالی این بود که در روز هایی که قرار بود تا حرفهای خود را در مورد مسئولان مستعفی کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال جمهوری بگوید !
کی روش در اخرین پرده نمایشی خود باب تازه ای را گشود و همزمان با محرم و سینه زنی و زنجیری زنی -  ناگهان نشان داد که تا چه اندازه مرید امام حسین است و به خاطرسومین امام شیعیان از اظهار نظر وعده داده شده ، خوداری کرد !
پیش از این دیده بودیم که کارلوس کی روش با پرچم قرمزرنگ  امام حسین عکس تاریخی را همراه با  محمد مهدی نبی - دبیر سابق وپرونده دار فساد مالی فدارسیون  و یک اخوند مسئول فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در برزیل به یاد گار گذاشت تا جان نثاری خود را به اثبات برساند.
کی روش  اما  حالا نشان میدهد که رشد و تعالی را رژیم اسلامی  حتی بالاتر از بچه مسلمان های حاضر در صحنه  بدست اورده و به انان توصیه می کند که به احترام امام حسین عیله سلام - باید که از درگیری و اختلاف پرهیز کنند!
در این میان اما  دم خروس بد جوری بیرون امده تا ادعای کی روش در راه احترام و اعتقاد به امام حسین فقط یک وسیله است برای رسیدن به هدف که انهم  در برنامه نود بد جوری به چشم خورد .
در ساعت 2- 3 پس از نیمه شب - کارلوس کی روش همراه با مترجم خود روی خط برنامه نود اورده می شود تا بگوید که همه چیز را می داند از کجا اب می خورد و پس از چهل و هشت ساعت دیگر خبری از احترام به امام حسین وجود ندارد و مجری نود نیز در نقش وکیل مدافع کارلوس کی روش بازی می کند.
خلاصه انکه ماجرا های حاکم بر فوتبال جنهوری اسلامی عینا همانی است که در تمام  زمینه های دیگر ان جامعه اشفته و به هم ریخته در حکومت اویزان به مذهب برقرار است و کی روش انچنان در همین  پنج سال به باور های بچه مسلمان ها اشنا  گشته که می تواند مجوز تاسسیس انجمن اسلامی پرتغالی های مقیم ایران را از وزارت کشور جمهوری اسلامی براحتی دریافت کند .
چراکه سرعت و پیشرفت حیرت انگیز کارلوس کی روش در شناخت اسلام امروز ایران به قدری جاانداز است که او دیگر این توان و اجازه را دارد تا حتی مسئولان سابق کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال جمهوری اسلامی را ادمهای بدور از احترام به امام حسین عیله سلام  خطاب کند و امنیتی ها و اطلاعاتی ها برای او هورا بکشند.

لابد در سرزمینی که عسگر اولادی تازه مسلمان می تواند رهبر بازار اسلامی در رژیم اخوندی شود - اصلا جای تعجب ندارد که کارلوس کی روش  به این سرعت خواب نما شود و جلو تر از بچه به اصطلاح بچه مسلمان ها ندای احترام به امام حسین علیه سلام سر دهد!!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر