۱۳۹۵ اردیبهشت ۲, پنجشنبه

سردارهای سپاه پاسداران و کارلوس کی روش !

با مشخص شدن سه نامزد ریاست فدراسیون فوتبال ؛ سردارمهدی تاج، سردارعزیز محمدی و سردارمصطفی آجورلو ، کاملا معلوم شد که در جنگهای قدرت در فوتبال ایران ، سپاه پاسداران برنده شد و فوتبال بطور کامل در اختیار این نهاد نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی قرار خواهد گرفت !
در این ارتباط  جالب است که  هر سه این سرداران امنیتی سپاه از کارلوس کی روش حمایت کردند تا بدانیم که سرمربی تیم ملی فوتبال به کجا ها وصل است !
سردارمهدی تاج : کی روش در فوتبال ایران تاثیر مثبت داشته است!!!
سردارعزیز محمدی: کی روش را باید حفظ کرد. من اوایل به کار کی روش انتقاد داشتم اما بعد از جام ملت های آسیا نگاهم عوض شد چرا که ایشان تحولی در تیم ملی ایجاد کرد!!!
سردارمصطفی آجورلو: من زمانی که در برزیل بازی ایران با آرژانتین را دیدم به آقای کی روش نمره قبولی دادم. این مربی توانسته با بازیکنان ایرانی نمایش فوق العاده ای داشته باشد. باید از آقای کی روش حمایت کرد!!!

البته در میان توجه داشته باشید که وزارت ورزش که هیچ حقی درانتصاب رئیس فدارسیون فوتبال ندارد ، تلاش میکند تا شاید بتواند ماموران امنیتی سپاه را متقاعد کند که برانکو جانشین  خوبی برای کی روش خواهد بود ، بازهم این امکان وجود دارد که از قبل تصمیم گرفته شده و برانکو جانشین کی روش خواهد شد و این تعریف های  ابکی سرداران سپاه از کی روش فقط و فقط جنبه تبلیغاتی برای انها دارد !
از نقطه نظر اقتصادی ، برانکو به مراتب از کی روش ارزان تر است و باید در هفته های اینده ببینم قهرمانی پرسپولیس تا چه اندازه این مهم را عملی خواهد کرد !

با همه این حرفها ، اما هنوز اعتقاد دارم که کی روش باید بماند و اگر این اتفاق نیافتد ، مسلم بدانید که زرنگی خود کی روش بوده تا دستش رو نشود   ، چراکه رفتن به جام جهانی 2014  برزیل فقط و فقط با شانس و اقبال بود که این شانس دیگر تکرار نخواهد شد !

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر