۱۳۹۵ دی ۲۱, سه‌شنبه

در گذشت ايت الله انگليسي در زمان معادلات جديد جهاني !هاشمی رفسنجاني  در حالي با اين دنيا وداع گفت كه هرگز  گمان نمي كرد  زودتر از خامنه اي بميرد و در طول  يك سال گذشته چندين بار از جانشين و حتی شورای رهبری  براي پس از خامنه ای گفته بود !
اين ايت الله انگليسي در طول ٣٨ سال عمر نكبت بار جمهوري  اسلامي هميشه نقش اول را براي بقا و نگهداری رژيم اخوندی بازی كرده بود و از اين رو بازهم فكر می كرد كه همين نقش بزرگ  را بايد برای جا انداختن  جانشين خامنه ای به نمايش بگذارد !

در نظام مافيايي و جنايتكار اسلامي همه چيز امكان پذير است و مي توان اين احتمال را نيز داد  كه هاشمي رفسنجانی هم با تاريخ مصرف روبرو شده و مثل خيلي های ديگر بايد از صحنه بيرون ميافتد!

با نگاهي به همين احتمال اما  بايد گفت كه حالا با نبود هاشمي رفسنجانی  ، جمهوری اسلامي وارد فصل تازه ای مي شود كه حتي می تواند  حكايت از سرنگونی و سقوط حكومت ملا ها داشته باشد كه ديگر نيازی به نقش افرينی مهره ای انگليسی همچون  عالیجناب  سرخپوش احساس نمی شده است !

ضمن انكه تغيير و تحولات يكی دو ماه اخير در معرفی دونالد  ترامپ به عنوان رئيس جمهور جديد امريكا از يك سو و رفتار و گفتار نخست وزير تازه انگليس نسبت به جمهوری اسلامی نيز مي تواند اين نشانه ها را ياد اوری كند كه اوضاع و احوال امروز جهان قرار است با دگرگونی هایی گسترده  همراه باشد و در اين معادلات نو  ديگر جايی برای ادامه عمر جمهوری اسلامی به احتمال بسيار باقی نمی ماند! ......امير برادران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر