۱۳۹۲ اسفند ۱۹, دوشنبه

دستگیری و زندانی شدن سردار رویانیان !


این روز ها صحبت از دستگیری سردار پاسدار رویانیان اسست ..! تنی چند از بازیکنان قدیمی اورا مقصر تمامی شرایط امروز میدانند و تنی چند هم اعتقاد دارند که خدماتی زیادی را انجام داده ..! بدون شک این دعوا اصلاح طلبها و اصولگراها هست و تمامی انها در ویرانگرایی   جامعه نقش زیادی داشته اند ..!

 وقتی در یک سرزمین هیچ کس و هیچ چیز در جای خود قرار نداشته باشد ، همه کس می تواند هر کاری بکند و خود را صاحب حق بداند .این داستان 35 سال زندگی در دورغ و نیرنگ برای ایرانی ها ست و هر روز که میگذرد ، بیش از پیش کثافت موجود درحکومت مطلقه ولایت فقیه  خود را نشان میدهد و حالا کار به جایی رسیده است که سازندگان این بساط سراسر نکبت و تباهی خود به جان یکدیگر افتاده اند.!!احمدی نژاد به عنوان ریاست جمهوری گریبان برادران لاریجانی را می گیرد تا پرونده آنان را به عنوان بزرگترین دزدها پیش رو بگذارد تا خود را پاک و منزه جلوه دهد!!!.. از طرفی هاشمی رفسنجانی دزد و غارتگر تمام بدبختی جامعه را در این هشت سال دولت احمدی نژاد می داند!!

این ماجرای عمومی حاکم بر رژیم ویرانگر در ایران است که در تمام زمینه ها به چشم می آید و همین نیز این روزها در فوتبال جمهوری اسلامی دیده می شود!!!......امیر برادران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر