۱۳۹۳ فروردین ۲۵, دوشنبه

یک خبر بد برای پرسپولیسی ها !


یک خبر بد برای پرسپولیسی ها  !

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید خبر جدایی علی دایی از این تیم صحت ندارد و این مربی برای فصل بعد هم در پرسپولیس می‌ماند!!پرسپولیس در طول سالهای گذشته جدا از مسائل  مدیریتی ، از نقطه نظر مربی هم  همیشه با حرف و حدیث بسیار روبرو بوده ..!مربیان بسیاری آمدند و رفتند . اما به واقع باید گفت بدترین نتایج این تیم باعلی دایی رقم خورده است و هیچکس به اندازه دایی به این  تیم لطمه نزنده است ! امسال این تیم پرسپولیس پر هزینه ترین و گرانترین تیم تاریخ پرسپولیس بود که با مربیگری دایی  و در شرایطی که لیگ از کیفیت پایینی برخودار بود ، بازهم نتوانست قهرمان شود !
یک نمونه از عدم کارایی علی دایی در مربیگری همین بازی مهم با راه آهن بود که تعویض های طلایی او کار دست این تیم داد!
بررسی قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در لیگ سیزدهم نشان می دهد که علی دایی برای هر روز حضورش در پرسپولیس مبلغی معادل 7 میلیون و دویست نود یک هزار و 661 تومان دریافت می کند!!

مبلغ قرارداد: یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان
درآمد ماهیانه از آغاز تا پایان لیگ برتر فوتبال: ۱۰ ماه – یکصد و هفتاد و پنج میلیون تومان
درآمد روزانه(۲۴۰ روز) : ۷ میلیون و دویست نود یک هزار و ۶۶۱ تومان
درآمد هر دقیقه نشستن روی نیمکت با احتساب ۳۰ بازی لیگ برتر و ۳ بازی جام حذفی(۲۹۷۰ دقیقه): پانصد و هشتاد و نه هزار و ۲۲۵ تومان !!
 برادرعلی دایی ( محمد دایی  ):  
مبلغ قرارداد: ۲۰۰ میلیون تومان
درآمد ماهیانه: ۲۰ میلیون تومان
درآمد روزانه: هشتصد و سی و سه هزار و ۳۳۳ تومان
درآمد هردقیقه نشستن روی نیمکت: ۶۷ هزار و ۳۴۰ تومان !
در حالیکه در همین پرسپولیس استعداد هایی چون عاشوری ، خاکپور، عبدی، مهدوی کیا ، کریمی  و.... ...بسیار چهره قدیمی این باشگاه بزرگ وجود دارند و می تواند بسیار هم موثر باشند.....امیر برادران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر